» Čechy
» Praha
» Kutná Hora
» Hotel U Růže - Kutná Hora

Hotel U Růže - Kutná Hora - v Kutné Hoře

Zámecká 52, 28403 Kutná Hora
Hotel U Růže - Kutná Hora: Zámecká 52, 28403 Kutná Hora

Hotel U Růže - Kutná Hora:

Hotel U Růže nabízí výjimečnou romantickou atmosférou, chuťové zážitky ve skvělé restauraci, relaxaci a uvolnění. To vše v těsné blízkosti světových památek UNESCO, významných míst české historie. Přijeďte k nám do Kutné Hory a odneste si jen ty nejkrásnější zážitky.

Vítejte v našem malebném, romantickou atmosférou opředeném Hotelu Růže z poloviny 19. století a poznejte krásu a historii Kutné Hory. Ať již plánujete firemní setkání, rodinnou dovolenou, svatbu nebo romantický víkend můžete okořenit úžasnou masáží od profesionálního maséra, to vše Vám zajistíme v prostorách našeho hotelu.

Celý hotel prošel rekonstrukcí a dnes dobovou atmosféru dotváří stylové vybavení interiéru, jež nabízí vše, co by si zde člověk mohl přát. Gurmánský zážitek si můžete dopřát v naší příjemné restauraci. Vaříme zde delikatesy jak české, tak mezinárodní kuchyně, v létě Vám rovněž v příjemném prostředí zahradní restaurace připravíme speciality na grilu.

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází významné evropské památky - Kostnice a katedrála Nanebevzetí Panny Marie, zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Již se nemůžeme dočkat na Vaši návštěvu, proto neleňte a objednejte si ubytování. Již dnes a využijte příležitosti zakusit úroveň, jež si zde užívaly i takové osobnosti jako Gerard Depardieu, John Malkovich či Peta Wilson.

Hotel U Růže - Kutná Hora - rezervace ubytování

Jak postupovat při rezervaci hotelu Hotel U Růže - Kutná Hora?
Nejdříve vyberte požadovaný termín, zobrazí se Vám volné typy pokojů.
Po výběru pokoje se Vám zobrazí cena za ubytování.
Po odeslání rezervace obdržíte email pro potvrzení rezervace nebo Vás bude kontaktovat operátorka, aby s Vámi dohodla podrobnosti.
Přejít na další hotely v Kutné Hoře.

Přejít na hotely v Praze.


Podívejte se také na: penziony v Kutné Hoře, byty k pronájmu Kutná Hora nebo na seznam ubytování.
provozovatel / kontakthledej